excellars.pl

Kubki z nadrukiem – tani zakup

Kubki z nadrukiem

Kubki z nadrukiem

Gadżety reklamowe są świetnym pomysłem na reklamę dla firmy. Często jednak nasz budżet jest ograniczony, wtedy mamy do wyboru odłożyć zakup lub zaryzykować współpracą z tańszą agencją. Żadne z tych rozwiązań nie jest dla firmy korzystne. Warto wtedy zapoznać się ze sprawdzonymi sposobami na obniżenie kosztów produkcji naszych gadżetów reklamowych, jak Kubki z nadrukiem, i zdecydowanie się na któryś z nich, co z pewnością odciąży nasz budżet. Propozycji jest wiele, a każda a nich potrafi obniżyć koszty od kilku do nawet kilkudziesięciu procent.

Najlepszym sposobem na zaoszczędzenie pieniędzy jest korzystanie z wyprzedaży na koniec sezonu. Wietrzenie magazynów to raj dla kupujących, obniżki potrafią sięgać 50%, a nawet więcej. Takie okazje trafiają się w okolicy Nowego Roku, świąt czy wakacji. Wtedy to agencje chcą sprzedać jak najwięcej produktów, a my kupujemy taniej pełnowartościowy towar. Możemy pozwolić sobie na większą ilość gadżetów reklamowych typu Kubki z nadrukiem, w tej samej cenie lub tę samą ilość dużo taniej. Innym sposobem jest wpłacenie przedpłaty za realizację zamówienia. Możliwa jest wtedy negocjacja ceny z agencją oraz upłynnienie transakcji. Warto pomyśleć także o prostym projekcie graficznym o ograniczonej liczbie kolorów. Na pewno koszt niezbyt skomplikowanego nadruku będzie niższy. Natomiast drukowanie jasnej grafiki na ciemnym tle może podnieść koszt nawet o 50%. Jeśli zdecydujemy się na jedną metodę nadruku na wszystkich zamówionych gadżetach, również zaoszczędzimy na kosztach oprzyrządowania produkcji. Najbardziej zaoszczędzimy jeśli skorzystamy z czyjegoś pomysłu, przez co agencja będzie mogła użyć te same surowce czy matryce.

Najważniejsze jest jednak budowanie relacji z agencją wykonującą nasze Kubki z nadrukiem. Lojalność w przypadku współpracy okazuje się bardzo popłacać. Bycie stałym klientem gwarantuje nam obniżki cen, możliwość ich negocjacji oraz wiele korzystnych rabatów. Również w przypadku niezadowolenia z realizacji naszego projektu agencja będzie służyć nam pomocą, a nie odbierać jako kolejnego szukającego problemu klienta. Warto o te relację dbać, a na korzyści nie będzie trzeba długo czekać.

Tagi: , ,

© 2016 - 2020 excellars.pl