excellars.pl

Baloniki reklamowe – jak je pompować?

Baloniki reklamowe

Baloniki reklamowe

Balony świetnie sprawdzają się podczas różnego rodzaju eventów. Zastosować można je w czasie konferencji, targów, koncertu plenerowego, pikniku czy festyny. Umieszczony na nich nadruk skutecznie przyciąga wzrok, przyczyniają się do zwiększenia rozpoznawalności marki i utrwalenia jej pozytywnego wizerunku w oczach klientów. Takie produkty reklamowe różnić mogą się od siebie wielkością, kształtem, materiałem wykonania czy kolorystyką. W jaki sposób należy dmuchać balony, by było to w pełni efektywne?

Na rynku dostępne są baloniki reklamowe w postaci surowej, czyli nienapompowanej. Zdecydować można się także na zakup produktu wypełnionego helem. Transport tych drugich może być jednak nieco problematyczny, w szczególności jeżeli mamy do czynienia z większą ilością produktów.

Jeżeli kupujemy baloniki reklamowe w mniejszej ilości nie przekraczającej kilkunastu sztuk i stanowić mają one nieruchomą dekorację, do ich napompowania w zupełności wystarczające będą nasze płuca. Do pomocy wykorzystać można tutaj cienką rurkę. Jak krok po kroku powinna wyglądać ta czynność? W pierwszej kolejności wkładamy powoli rurkę do wnętrza balonu uważając, aby go nie uszkodzić i trzymając go po bokach. Następnie wdmuchujemy powietrze do środka, aż do momentu, gdy produkt przyjmie pożądany kształt. Wyjmujemy słomkę z otworu i zasklepiamy otwór uszczelką albo zgrzewamy go.

Gdy zaopatrujemy się w baloniki reklamowe w większej ilości, najlepiej posłużyć się pompką ręczną. Bardzo praktycznym produktem jest model dwustronny, który znajdzie zastosowanie zarówno w przypadku wersji foliowej, jak i lateksowej. Przedsiębiorstwa, które w zawodowy sposób zajmują się tworzeniem dekoracji z balonów, zaopatrzyć powinny się w elektryczną pompkę wyposażoną w wydajny procesor. Jest to produkt nieco droższy, lecz znacznie bardziej wydajny. Kupując taką pompkę można mieć pewność, że posłuży nam ona przez długi czas, a jej codzienne użytkowanie będzie w pełni komfortowe. Pozwoli nam ona także na tworzenie nawet najbardziej fantazyjnych ozdób.

Tagi: , ,

© 2016 - 2022 excellars.pl